1,5-izbový byt v novostavbe GUTHAUS by Corwin

1,5-izbový byt v novostavbe GUTHAUS by Corwin

197 948,- EUR

Lokalita: Bratislava III, Nové Mesto
Ulica: Račianska
Rozloha: 39,6 m2
Nezariadený
Počet izieb: 1,5
Ref. číslo: 38951,5-izbový byt vo veži B s rozlohou 39,61 m2 a balkónom 6,98 m2 ​sa nachádza v novom projekte GUTHAUS, ktorý je výsledkom tvorivej spolupráce rakúskeho architektonického štúdia AllesWirdGut, krajinných architektov MAN MADE LAND a technologických špecialistov z Transsolar. Projekt pozostáva z troch vežových objektov, na okrajoch sú vyššie veže 17. (veža A) a 20. podlažné (veža C) a plošne najrozsiahlejšia stredová časť má 8 nadzemných podlaží (veža B).

DISPOZÍCIA

Byt sa nachádza na 2. podlaží z celkovo 8-mich. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, spálne a obývačky prepojenej s kuchyňou. K bytu patrí tiež rozľahlý balkón, ktorý je prístupný z obývacej miestnosti.

VYBAVENIE

Byt sa predáva zriadený v štandarde, ktorý zahŕňa hliníkové okná francúzskeho štýlu s izolačným trojsklom, bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere, biele interiérové dvere, kvalitné drevené trojlamelové parkety od najväčších svetových producentov BOEN, dlažba talianskej kvality, sanita, stropné chladenie a kúrenie v celom byte s termostatom. V byte sú aj zriadené exteriérové žalúzie. V bytovom dome sa taktiež nachádza elektronický informačný pult, priestor pre uskladnenie bicyklov a kočíkov a samoobslužná práčovňa.

LOKALITA

Lokalita ponúka plnú občiansku vybavenosť ako zástavky MHD a električiek, reštaurácie, pod bytovým domom sa nachádza supermarket LIDL, banka, fitness centrá. Súčasťou projektu Guthaus nie je len zabezpečiť kvalitné a štýlové bývanie, ale aj uspokojiť majiteľov bytov vo voľnom čase. V okolí projektu sa nachádzajú kaviarne, zelený dvor s grilom a altánkom, venčisko pre psy, workoutové ihrisko. V pešej dostupnosti sa v blízkosti nachádzajú aj Malé Karpaty, ktoré ponúkajú úžasne prostredie pre prechádzky, beh či cyklistiku, Mladá garda, VIVO! a mnoho iného.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

K bytu prislúcha aj pivničná kobka na rovnakom poschodí ako byt za cenu 5 000,- EUR a parkovacie miesto v podzemnej garáži zabezpečenej systémom kontrolovaného vstupu a kamerovým systémom za cenu 25 000,- EUR.

© Text je autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet izieb: 1,5
Balkón: 6,98 m2
Byt na poschodí: 2 / 8
Výťah: áno
Energetický certifikát: A1
Stojisko v garáži 1
Novostavba

Vybavenie

  • Bezpečnostné dvere
  • Externé žalúzie
  • Otvorená kuchyňa
  • Drevené parkety
  • Hliníkové okná
  • Dlažba

Mapa + Zväčšiť v Google Maps

Michal Štuller

+421 907 888 765 alebo