2-izbový byt v novom projekte Zwirn

2-izbový byt v novom projekte Zwirn

990,- EUR/mesiac + energie

Lokalita: Bratislava II, Ružinov
Ulica: Páričkova
Rozloha: 52,80 m2
Zariadený
Počet izieb: 2
Ref. číslo: 2862Ponúkaný 2-izbový byt s rozlohou 52,80 m2 a lodžiou 9,83 m2 sa nachádza v projekte Zwirn na Košickej ulici neďaleko autobusovej stanice a nákupného centra Nivy.

DISPOZÍCIA

Byt sa nachádza na 1. poschodí zo 7. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, spálne a priestrannej obývačky prepojenej s kuchyňou. K bytu patrí lodžia s výhľadom na historickú budovu Pradiareň 1900, prístupná z obývacej izby a spálne.

VYBAVENIE

Byt sa prenajíma zariadený. Kuchynská linka je vybavená všetkými základnými elektrospotrebičmi ako je varná doska, umývačka riadu, el. rúra, zabudovaný digestor. V byte sa nachádza stropné chladenie a podlahové kúrenie. V každom byte je umiestnený moderný videovrátnik, ktorý okrem návštev zaznamenáva aj presný čas, dátum a počasie.

LOKALITA

Projekt ZWIRN od developera YIT je situovaný v obľúbenej a zabývanej lokalite pri Dulovom námestí. Okrem špičkovej architektúry vyniká aj svojimi kvalitnými spoločnými a verejnými priestormi, ktorých súčasťou je napríklad priestranný zelený vnútroblok s oddychovými zónami či námestie pred historickou Pradiarňou 1900, ktoré ponúka najmä v letných mesiacoch širokú škálu podujatí. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú školy, zastávky MHD, autobusová stanica a nákupné centrum Nivy s bohatou ponukou služieb. Samotný projekt v blízkej budúcnosti ráta s plnou občianskou vybavenosťou vďaka lokálnym prevádzkam, ktoré sa nachádzajú na prízemí objektu.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

K bytu prislúcha pivnica. Cena nájmu nezahŕňa energie. K bytu zároveň prislúchajú dve parkovacie miesta v podzemnej garáži, ktoré je možné si prenajať za 140 EUR/mesiac/parkovacie miesto. Pre všetkých obyvateľov ZWIRNu je taktiež k dispozícii spoločná miestnosť pre uskladnenie bicyklov s možnosťou ich umytia, či dofúkania kolies.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet izieb: 2
Počet kúpeľní s WC: 1
Loggia: 9,83 m2
Byt na poschodí: 1 / 7
Výťah: áno
Stojisko v garáži 2
Novostavba

Vybavenie

  • Video vrátnik
  • Vstavané skrine
  • Pivnica
  • Otvorená kuchyňa
  • Indukčná varná doska
  • Digestor
  • Umývačka riadu
  • Chladnička s mrazničkou
  • Elektrická rúra
  • Podlahové kúrenie

Mapa + Zväčšiť v Google Maps

Michal Štuller

+421 907 888 765 alebo