3-izbový byt s balkónom pri Modrom kostolíku

3-izbový byt s balkónom pri Modrom kostolíku

449 900,- EUR

Lokalita: Bratislava I, Staré Mesto
Ulica: Dobrovičova
Rozloha: 109 m2
Nezariadený
Počet izieb: 3
Ref. číslo: 11007Predaj 3-izbového priestranného a jedinečného bytu s pôvodnými prvkami a so samostatnou kuchyňou, s výhľadom na Bratislavský hrad v atraktívnej lokalite na Dobrovičovej ulici v blízkosti Modrého kostolíka.

DISPOZÍCIA

Byt sa nachádza na 2. poschodí v tehlovom a zrekonštruovanom bytovom dome z roku 1921. Byt má úžitkovú plochu 109 m2. Dispozícia bytu pozostáva z predsiene, obývacej izby s prístupom na balkón a výhľadom na Bratislavský hrad, spáľňa, menšia izba, kuchyňa s možnosťou prerobenia na samostatnú izbu, kúpeľne s vaňou, komory, samostatného WC. K bytu prislúcha pivnica s rozlohou 6 m2 v suteréne.

VYBAVENIE

Byt disponuje vysokými stropmi 3,5 m, pôvodnými drevenými dvoj oknami, drevenými parketami v obytných miestnostiach, vysoké dvere v byte ako aj pôvodné vstupné dvere do bytu, pôvodné krbové kachle. Bytový dom ma zrekonštruovanú fasádu, spoločné priestory, dvor domu a novú strechu realizovanú vstavbou bytového domu. Na poschodí sa nachádzajú len 2 byty.

LOKALITA

Atraktívna lokalita pri parku na Šafárikovom námestí, Modrého kostolíka a nábrežia Dunaja pri OC Eurovea s kompletnou občianskou vybavenosťou – reštaurácie, kaviarne, park, škola, poliklinika Bezručova a s peším prístupom do historického centra.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

Mesačné prevádzkové náklady predstavujú sumu 116 EUR + spotreba plynu a spotreba elektriny. Byt je bez ťarchy, kúpou voľný.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet izieb: 3
Počet kúpeľní bez WC: 1
Samostatné WC: 1
Balkón: 2,5 m2
Byt na poschodí: 2
Energetický certifikát: nie je k dispozícii
Historická budova

Vybavenie

  • Pivnica
  • Špajza
  • Drevené parkety
  • Drevené okná

Mapa + Zväčšiť v Google Maps

Sandra Fígerová

+ 421 918 518 888 alebo