Kvalitný 4-izbový byt so záhradou v projekte Záhrady Devín

Kvalitný 4-izbový byt so záhradou v projekte Záhrady Devín

459 000,- EUR

Lokalita: Bratislava IV, Devín
Ulica: Kamenná
Rozloha: 94,1 m2
Nezariadený
Počet izieb: 4
Ref. číslo: 4679Nadštandartný 4-izbový byt so záhradou je súčasťou novostavby rodinného domu v projekte Záhrady Devín. Stavba sa nachádza na pozemku s rozlohou 273,8 m2 na konci slepej ulice - Kamenná ul. Súčasťou rodinného domu sú 2 bytové jednotky so samostatnými vstupmi.

DISPOZÍCIA

Interiér bytu disponuje rozlohou 94,1 m2. Dispozícia ponúka oddelenú dennú časť od nočnej časti s 3 samostatnými izbami a pracovným kútom. Obývací priestor je prepojený s jedálňou, kuchyňou a východom na terasu. V priestoroch bytu sa nachádzajú 2 toalety a kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou.
K bytu prislúcha záhrada s rozlohou 92 m2. Vďaka svojej orientácii na JV a JZ je dostatočne slnečná a ponúka potrebné súkromie. Poskytuje priestor pre 2 terasy - väčšiu z obývacieho priestoru a menšiu zo spálne. V záhrade je navrhnutý taktiež priestor pre vonkajší sklad/domček alebo saunu.

VYBAVENIE

Byt ponúka nadštandardné technologické vybavenie: tepelné čerpadlo s wifi modulom, stropné chladenie, rekuperácia, podlahové vykurovanie, hliníkové antracitové okná so zrkadlovým efektom, ktorý zabezpečuje dostatočné súkromie a exteriérové hliníkové žalúzie.

LOKALITA

Devín patrí k jednej z najkrajších častí Bratislavy najmä vďaka svojej polohe v obklopení krásnych vrchov Malých Karpát s historickou dominantou hradu Devín, na ktorý je výhľad priamo z pozemku. V pohodlnej pešej dostupnosti sa nachádza zástavka MHD s priamym spojom do centra (2min.), škola a škôlka (5min.) a nástup na promenádu vedúcu k hradu a cyklotrasu (2min.). Priamo v projekte Záhrady Devín sa nachádza park s detským ihriskom. Taktiež sa môžete tešiť na prijemnú komunitu mladých rodín v celom projekte Záhrady Devín, spoločné grilovačky a komunitné bývanie.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

Dom je aktuálne vo výstavbe, kolaudácia je plánovaná na Jún-Júl 2021. Pri stavbe sú používané kvalitné materiály ako pálená tehla Porotherm, monolitické stropy, sadrové omietky, hliníkové okná a dvere. Súčasťou bytu je aj priestranná pivnica prístupná z exteriéru.

VIDEO

Video bytu je dostupné tu: https://youtu.be/omQBZeLh1ZI .

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet izieb: 4
Počet kúpeľní s WC: 1
Samostatné WC: 1
Terasa:
Energetický certifikát: A
Vonkajšie státie: 2
Novostavba
Tehla
Slnečný
Tichá lokalita

Vybavenie

  • Záhrada: 91,6 m2
  • Klimatizácia
  • Internet
  • Externé žalúzie
  • Iné - stropné chladenie, rekuperácia, podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlo s wifi modulom
  • Hliníkové okná

Mapa + Zväčšiť v Google Maps

Michal Štuller

+421 907 888 765 alebo