Moderná rezidencia na Kolibe
1 590 000,- EUR
Lokalita: Bratislava III, Nové Mesto
Ulica: Vosková
Rozloha: 551 m2
Nezariadený
Počet izieb: 9
Ref. číslo: 3239-1
3-podlažná klimatizovaná vila je veľkoryso riešená, vhodná na rezidenciu alebo sídlo ambasády. K vile vedie súkromná komunikácia.
DISPOZÍCIA A VYBAVENIE
Spodné podlažie obsahuje garáž pre 3-4 autá, sklad, nákladný výťah, práčovňu, fitness a wellness. Nachádza sa tu vlhká, suchá a infra sauna, vírivka, kreslo vyhrievané špeciálnymi kameňmi, zabudovaný TV a audio systém, chladnička a WC. Efektné stropné podsvietenie navodí najmä večer neopakovateľnú atmosféru pohody a relaxu v domácom prostredí. Prvé podlažie má vstupnú halu, obývačku s krbom a pracovňu s východom na terasu, ktorá poskytuje výhľad na mesto. Samostatná jedáleň má prístup na záhradnú terasu a podľa potreby samostatnú kuchyňu so špajzou s nákladným výťahom a zabudovanými spotrebičmi. Celé podlažie s rozlohou 194 m2 je možné prepojiť a užívať na recepcie. Obsahuje 2 samostatné WC a miestnosť pre upratovačku s práčkou. Na 2. poschodie vedú dve nezávislé schodiská, takže je možné oddeliť spálňovú časť rezidencie od časti pre obslužný personál. Poschodie obsahuje 5 spální s kúpeľňami, v ktorých sú parné sprchovacie boxy a WC. Jedna spálňa má terasu orientovanú do záhrady. Obe schodiská sú otvorené cez 2 podlažia, presvetlené strešnými svetlíkmi a vytvárajú galérie s efektnými svetelnými prvkami. Na treťom poschodí je veľká pracovňa s rozlohou 17 m2 a priestranná terasa 20 m2, ktorá poskytuje fascinujúci, panoramatický výhľad na Bratislavu.LOKALITA
Rezidencia svojím nadčasovým riešením, štandardom použitých materiálov, vybavením a vnútornou dispozíciou je predurčená uspokojiť klientov s najvyššími požiadavkami na kvalitu bývania aj lokality.© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.
Nehnuteľnosť - detaily
| Počet izieb: | 9 |
| Počet kúpeľní s WC: | 5 |
| Samostatné WC: | 3 |
| Výťah: | áno |
| Garáž samostatná | 3 - 4 |
| Bezproblémové parkovanie | |
| Novostavba | |
| Tehla | |
| Slnečný | |
| Tichá lokalita |
Vybavenie
- Klimatizácia
- Jacuzzi
- Práčka
- Sušička
- Sauna
- Video vrátnik
- Bezpečnostné dvere
- Internet
- Alarm
- Káblová TV
- Krb
- Sklad
- Vstavané skrine
- Pivnica
- Externé žalúzie
- Práčovňa
- Špajza
- Jedáleň-formal
- El. varná platňa
- Umývačka riadu
- Mikrovlnná rúra
- Chladnička s mrazničkou
- Elektrická rúra
- Podlahové kúrenie
- Drevené parkety
- Elektrický kotol - samostatné kúrenie
- Hliníkové okná
- Dlažba
Mapa + Zväčšiť v Google Maps
Michal Štuller
+421 907 888 765
alebo
Posledné navštívené inzeráty
3-podlažná klimatizovaná vila je veľkoryso riešená, vhodná na rezidenciu alebo sídlo ambasády. K vile vedie súkromná komunikácia.
DISPOZÍCIA A VYBAVENIE
Spodné podlažie obsah
Priestranný 7-izbový rodinný dom sa nachádza v tichej a vyhľadávanej lokalite nad hradom.
Dispozícia
Tento 2-podlažný dom pozostáva z dennej a nočnej časti. Prízemie-denná ča
5-izbový rodinný dom s rozlohou 240 m2 a rozsiahlou záhradou o rozlohe 3000 m2 sa nachádza v tichej lokalite Píla v obci Borinka, v blízkosti bývaleho hradu Pajštún.
Dispozí
Na predaj budova - polyfunkčný objekt na pešej zóne v srdci Senca s rozlohou 393 m2. Objekt je v súčasnosti využívaný ako predajňa + výrobňa + byt na poschodí.
DISPOZÍCIA
Trojpodlažný rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu s rozlohou 280 m2 sa nachádza v tichej lokalite na Kolibe.
DISPOZÍCIA
Dom v svahovitom teréne pozostáva z 3 podlaží a je s