Rodinný dom vhodný ako sídlo firmy pri OC Vivo!

Rodinný dom vhodný ako sídlo firmy pri OC Vivo!

1 800,- EUR/mesiac + energie 200,- EUR/mesiac

Lokalita: Bratislava III, Nové Mesto
Ulica: Záborského
Rozloha: 210 m2
Nezariadený
Počet izieb:
Ref. číslo: 3861Rodinný dom s rozlohou 210 m2 a záhradou 70 m2 ​sa nachádza na Záborského ulici v tichej štvrti pri obchodnom centre Vivo!. Dom je vhodný ako sídlo firmy.

DISPOZÍCIA

Dom pozostáva z 3 podlaží a podkrovia: na prvom sa nachádza vstupná hala so schodiskom a soc.zariadením, samostatná kancelária so serverovňou, otvorená hlavná miestnosť so vstupom na záhradu. Na druhom podlaží sú ďalšie 3 miestnosti so vstupom na balkón, kuchynka, sociálne zariadenie a sklad. Dom je navyše podpivničený, v suteréne sa nachádza dostatok úložného priestoru a tiež sprcha.

VYBAVENIE

Dom sa prenajíma nezariadený, k vybaveniu patrí vybavená kuchynka, podlahové kúrenie, klimatizácia zn.Daikin v 3 miestnostiach, štrukturované rozvody počítačovej a telefónnej siete s 38-prípoj. miest (100Mb/s), optický internet (1Gb/s). Dom má moderný kondezačný kotol zn. Buderus. V miestnostiach sa nachádza laminátová vysokoodolná podlaha (odtieň:buk), v komunikačných priestoroch a v sociálnych zariadeniach je použitá dlažba. V dome je zriadená predinštalácia na alarm.

LOKALITA

Lokalita ponúka v tichom prostredí v zástavbe rodinných domov s výbornou dostupnosťou do centra mesta (5 min autom) aj na diaľničný obchvat. V bezprostrednej blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, nemocnica, pošta, banky, obchody, reštaurácie v OC Vivo!, vzdialenom 7 min chôdze.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

Cena nájmu nezahŕňa energie v sume 200 EUR/mesiac. K domu prináležia 2 parkovacie miesta na pozemku pred domom, bezproblémové parkovanie pre ďalšie autá zabezpečuje neďaleké parkovisko pre cca 40 áut.
Dom je k dispozícii ihneď. Minimálna doba nájmu je 2 roky.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet podlaží v dome::2
Energetický certifikát: nie je k dispozícii
Vonkajšie státie: 2
Bezproblémové parkovanie
Tichá lokalita

Vybavenie

  • Záhrada: 70 m2
  • Telefónna linka
  • Internet
  • Plynový kotol – samostatné kúrenie

Mapa + Zväčšiť v Google Maps

Petra Pipašová

+421 907 888 781 alebo