Kancelárske priestory na Pluhovej ulici

Kancelárske priestory na Pluhovej ulici

1 600,- EUR/mesiac

Lokalita: Bratislava III, Nové Mesto
Ulica: Pluhová
Rozloha: 321 m2
Zariadený
Počet izieb: 6
Ref. číslo: 3777Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Pluhovej ulici, v mestskej časti Nové mesto.

DISPOZÍCIA

Priestory sa nachádzajú na prvom a druhom nadzemnom podlaží. Celková rozloha prvého podlažia predstavuje 156m2 a druhého 165m2. Objekt disponuje dvoma samostatnými vchodmi, kuchyňou, WC a skladu (technickej miestnosti). Pri sociálnych zariadeniach na každom poschodí sa nachádza aj sprcha pre tých, ktorí prichádzajú na bicykli.

VYBAVENIE

Priestory sú vybavené hliníkovými roletami na oknách, ktoré tienia a zároveň majú aj bezpečnostnú funkciu. Na všetkých oknách sú tiež hliníkové sieťky proti hmyzu a okná na prvom nadzemnom podlaží sú vybavené aj mrežami. Do vybavenia patrí tiež alarm, EPS proti požiaru a dymu, kamerový systém pre exteriér aj interiér, klimatizácia a podlahové kúrenie. Žľabový systém ťahania káblov v každej miestnosti umožňuje maximálnu variabilitu pripojenia, čo uľahčuje usporiadanie interiéru. Možnosť pripojiť až 50 pevných tel. liniek a TV do každej miestnosti. Optické káble sú taktiež dovedené do budovy. Vedľa budovy je vyhradených 6 až 8 parkovacích miest na spevnenej ploche.

LOKALITA

Budova sa nachádza v tichom prostredí obklopeným zeleňou s veľmi dobrou dostupnosťou (zástavka električky cca 200 m, zástavka autobusu cca 350 m). Nákupné centrum VIVO!, ktoré poskytuje možnosť stravovania a služieb je vzdialené cca 5 min pešej chôdze.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

Možnosť prenájmu celého objektu alebo aj samostatných podlaží, uvedená cena je za 1. poschodie. Cena celého objektu je 3200 EUR/mesiac. Priestory sú voľné od 1.6.2024.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet podlaží v dome::2
Počet izieb: 6
Počet kúpeľní s WC:
Bezproblémové parkovanie
Tichá lokalita

Vybavenie

  • Klimatizácia
  • Telefónna linka
  • Alarm
  • Podlahové kúrenie
  • Elektrický kotol - samostatné kúrenie
  • Interné žalúzie

Mapa + Zväčšiť v Google Maps

Alexandra Jankeje

+421 907 888 820 alebo