Nový 2-izbový byt v Ovocných sadoch orientovaný do dvora

Nový 2-izbový byt v Ovocných sadoch orientovaný do dvora

152 000,- EUR plus parking, s možnosťou odpočtu DPH

Lokalita: Bratislava II, Ružinov
Ulica: Ivanská cesta
Rozloha: 44,2 m2
Nezariadený
Počet izieb: 2
Ref. číslo: 2809Moderný 2-izbový byt s rozlohou 44,2 m2 a balkónom ​sa nachádza v novom projekte Ovocné sady na Ivanskej ceste. Súčasťou novej štvrte bude 5 bytových domov a rozsiahly centrálny park s detským ihriskom, komunitným grilom či verejnou materskou školou.

DISPOZÍCIA

Byt sa nachádza na 4. poschodí bytového domu v bloku F. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, samostatnej spálne a priestrannej obývačky prepojenej s kuchyňou. K bytu patrí tiež balkón, ktorý je prístupný z obývacej izby. Okná aj balkón sú orientované smerom do parku.

VYBAVENIE

Byt je dokončený v štandarde, čo zahŕňa: laminatové plávajúce parkety, interiérové biele dvere, obklady a dlažby, sanita, protipožiarne vstupné dvere bezpečnostnej triedy 2 a predprípava na kuchynskú linku.

LOKALITA

Atraktívna štvrť mestskej časti Ružinov, Trnávka pre rodiny s deťmi, aktívnych ľudí aj staršiu generáciu, prináša moderné bývanie s množstvom príležitostí na trávenie voľného času, dobrú dopravnú infraštruktúru a kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti. Benefitmi tejto lokality sú výborné napojenie na diaľničný obchvat a nová zastávka MHD. V blízkosti sa nachádzajú známe nákupné centrá Avion Shopping Park, IKEA a Pharos. Rodiny si tu prídu na svoje v najväčšom detskom centre KidsHouse. Adrenalínové dobrodružstvo zas ponúka Jump Arena i najväčšia lezecká stena K2. Aircraft v susedstve Ovocných sadov vytvára priestor pre fitness i wellness. A keď si budete chcieť zaplávať, skúsiť vodné lyže alebo len tak si oddýchnuť na pláži, stačí prejsť cez most do areálu Zlaté piesky.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

K bytu prislúcha vonkajšie státie pred bytovým domom za cenu 8000 EUR a pivničná kobka rozmeru 2,1 m2.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet izieb: 2
Počet kúpeľní s WC: 1
Balkón: 2,8 m2
Byt na poschodí: 4
Výťah: áno
Stojisko v garáži 1
Novostavba

Vybavenie

  • Bezpečnostné dvere
  • Pivnica
  • Otvorená kuchyňa
  • Plastové okná
  • Plynový kotol – samostatné kúrenie
  • Laminátové podlahy
  • Dlažba

Mapa + Zväčšiť v Google Maps

Michal Štuller

+421 907 888 765 alebo