Úplne nový rodinný dom s výhľadom na Hrad Devín

Úplne nový rodinný dom s výhľadom na Hrad Devín

1 290 000,- EUR plus DPH

Lokalita: Bratislava IV, Devín
Ulica:
Rozloha: 173,65 m2
Nezariadený
Počet izieb: 4
Ref. číslo: 4716Slnečný moderný rodinný dom (173,65 m2) s úžasným výhľadom na Hrad Devín sa nachádza na pozemku o rozlohe 656m2.

DISPOZÍCIA

Tento jedinečný dom pozostáva z 2 nadzemných podlaží: na prízemí sa nachádza vstupná chodba, technická miestnosť, toaleta, spálňa s vlastnou kúpeľňou a priestranná obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou. Z obývacej izby je takisto vstup na exteriérovú terasu s rozlohou 35,50m2 a záhradu. Poschodie tvoria 2 spálne a kúpeľňa s toaletou.

VYBAVENIE

Dom je dokončený vo vysokom štandarde - podlahové kúrenie, stropné chladenie (zabezpečené tepelným čerpadlom), hliníkové okná s trojitým sklom a extérnými, elektricky ovládanými žalúziami, liata podlaha, drevené parkety v spálňach, napojenie na všetky inžinierske siete a i. Dom je orientovaný na juhozápadnú stranu.

LOKALITA

Lokalita ponúka kvalitné a tiché bývanie pod hradom Devín s dobrým cestným napojením do centra mesta. V okolí sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, vinárne, škôlka, súkromná bilingválna škôlka. Nájdete tu aj vybudovanú cyklotrasa, ktorá vedie až do susedného Rakúska. Rodinný dom sa nachádza v uzavretom areáli s vybudovanou účelovou osvetlenou komunikáciou, ktorá je v zimných mesiacoch vyhrievaná.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

Cena domu je 1.290.000 EUR plus DPH. K domu patrí aj garáž pre 2 autá s garážovou bránou na elektrické diaľkové ovládanie. Dom sa takisto môže pýšiť energetickým certifikátom typu "A".

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.
Nehnuteľnosť - detaily

Počet podlaží v dome::2
Počet izieb: 4
Počet kúpeľní s WC: 1
Počet kúpeľní bez WC: 1
Samostatné WC: 1
Terasa: 35,50 m2
Energetický certifikát: A
Garáž samostatná 2
Novostavba
Tehla
Slnečný
Tichá lokalita

Vybavenie

  • Externé žalúzie
  • Iné - Stropné chladenie
  • Otvorená kuchyňa
  • Podlahové kúrenie
  • Drevené parkety
  • Hliníkové okná
  • Dlažba

Michal Štuller

+421 907 888 765 alebo