Priestranný 2-izbový byt v komplexe Diplomat park

Priestranný 2-izbový byt v komplexe Diplomat park

1 600,- EUR/mesiac + energie 300,- EUR/mesiac

Lokalita: Bratislava I, Staré Mesto
Ulica: Mudroňova
Rozloha: 92,7 m2
Čiastočne zariadený
Počet izieb: 2
Ref. číslo: 10408Slnečný 2-izbový byt v rezidenčnom komplexe Diplomat Park je situovaný v Starom Meste na Mudroňovej ulici.

DISPOZÍCIA

Priestranný byt sa nachádza na 2. nadzemnom poschodí pozostáva z predsiene, otvorenej dispozície obývačky a kuchyne, 1 spálne, šatníka, kúpeľne s vaňou, sprchovacím kútom a WC a samostatného WC. Terasa je prístupná z obývačky.

VYBAVENIE

Súčasťou vybavenia sú zabudované kuchynské spotrebiče, vstavané skrine, drevené parkety, videovrátnik, nezávislé plynové kúrenie.

LOKALITA

Poloha návršia nad vodným tokom, kde sídli rezidenčný komplex Diplomat Park patrí k najexkluzívnejším v Bratislave. Komplex ponúka panoramatické výhľady na hrad, mesto, rieku Dunaj či malebné slovensko-rakúske pohraničie. Pešia dostupnosť do Starého mesta ponúka nepreberné možnosti spoločenského a kultúrneho vyžitia, v pešom dosahu od rezidencie je mnoho kvalitných reštaurácií a štýlových kaviarničiek, divadlá, galérie a ďalšie dejiská kultúrnych a spoločenských akcií. Lokalita ponúka aj kompletné športové vyžitie – ideálne bežecké trasy, kryté aj open-air športoviská, najmodernejšie fitness centrá aj relax v SPA centrách neďalekých hotelov.

CENA A DOPLŇUJÚCE INFO

K bytu prislúcha 1 parkovacie stojisko v podzemnej garáži objektu prístupné výťahom a pivnica. Cena nájmu nezahŕňa poplatok za energie vo výške 300 EUR/mesiac.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.
Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Nehnuteľnosť - detaily

Počet izieb: 2
Počet kúpeľní s WC: 1
Samostatné WC: 1
Terasa: 3,7 m2
Výťah: áno
Stojisko v garáži 1
Novostavba

Vybavenie

  • Bezpečnostné dvere
  • Otvorená kuchyňa
  • El. varná platňa
  • Umývačka riadu
  • Chladnička s mrazničkou
  • Elektrická rúra
  • Plynový kotol – samostatné kúrenie

Mapa + Zväčšiť v Google Maps

Michal Štuller

+421 907 888 765 alebo